gototopgototop
Materiały powtórkowe: podstawowe własności i wzory matematyczne

Przypomnij sobie najważniejsze własności i wzory matematyczne ze szkoły średniej oraz ze studiów - pobieraj nasze tablice matematyczne i arkusze wzorów. Pamiętaj, że połowa sukcesu na kolokwium z algebry czy analizy to dobra znajomość podstaw.

Kilka własności matematycznych, o których musisz zawsze pamiętaćEmail
Szkoła średnia

 

Z moich obserwacji wynika, że wielu studentów ma często problemy z podstawowymi własnościami na poziomie matematyki ze szkoły średniej. Wydają się one nikomu nie potrzebne i tak łatwo o nich zapomnieć, a jednak to właśnie dobra znajomość podstaw gwarantuje sukces na kolokwium czy egzaminie z matematyki wyższej. Przypomnij sobie najważniejsze i uniwersalne własności o których zawsze trzeba pamiętać.

Więcej…
 
5 najczęstszych błędów przy liczeniu całek i rozwiązywaniu równańEmail
Szkoła średnia

 

Z takimi właśnie błędami przychodzi mi się zmagać, gdy sprawdzam kolokwia i egzaminy z algebry liniowej czy analizy matematycznej. Widząc jeden z takich błędów, jako wykładowca i matematyk, wyrabiam sobie natychmiast zdanie na temat studenta. Te błędy mogą zdyskwalifikować Cię w oczach wykładowcy... Jeden z poniższych błędów na kolokwium czy egzaminie może położyć całe zadanie, dlatego warto się z nimi zapoznać i unikać jak ognia.

Więcej…
 
 REGULAMIN | POLITYKA PRYWATNOŚCI | KONTAKT | MAPA STRONY
OrzelzMatmy.pl 2011-2014. Wszystkie prawa zastrzeżone.
feed-imageRSS